10 тис дол США за сприяння в уникненні відповідальності під час перевірки – затримано посадовця Київської ОДА (ФОТО)
16.04.2021

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури викрито та повідомлено про підозру заступнику начальника одного з управлінь Київської облдержадміністрації під час одержання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 3 ст. 369-2КК України).

За даними слідства, посадовець, будучи колишнім працівником Антимонопольного комітету України, вимагав від підприємця 10 тис дол США неправомірної вигоди. За цю суму він пообіцяв вплинути на службову особу Західного міжобласного територіального відділення АМКУ з метою сприяння суб’єкту господарської діяльності в уникненні відповідальності під час проведення перевірки щодо дотримання законодавства.

Службовця затримано правоохоронцями у порядку ст. 208 КПК України під час одержання неправомірної вигоди.

Заходи з викриття здійснювалися прокуратурою спільно зі слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Львівській області, оперативний супровід - Управлінням стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 

кількість переглядів: 555