Генеральний прокурор провела онлайн зустріч з представниками Державного Департаменту США та Посольства США в Україні (ФОТО)
15.04.2021

Ірина Венедіктова зустрілась із заступником помічника секретаря з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів Джорганом Ендрюсом, заступником помічника секретаря зі справ Європи та Євразії Джоржом Кентом, директором Ради національної безпеки з питань України Державного Департаменту США Крістофером Смітом, програмним менеджером Агентства США з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів Ендрю Хорном, співробітницею Бюро з питань Європи та України Еммою Лорекс, а також Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін та директоркою Агентства з питань міжнародної боротьби з незаконним обігом наркотиків та правоохоронних органів в Україні Сарою Лангенкамп.

Генеральний прокурор розповіла про досягнення актуальної реформи, а саме завершення основного етапу кадрового перезавантаження прокуратури – атестації. Лейтмотивом на сьогодні стало забезпечення сталості реформи, збереження її результатів, для чого Офісом Генерального прокурора підготовлено відповідні нормативні зміни.

«Кадрове очищення досягнуте, зокрема, і проведенням зовнішніх доборів – це лише вершина айсбергу. Наразі важливим етапом є впровадження нових правил, які враховуватимуть кращі світові та європейські напрацювання щодо оцінювання діяльності прокурорів, дисциплінарних проваджень, стандартизації і діджиталізації. Реформи є наріжним каменем євроатлантичних прагнень України і ми впевнено крокуємо до забезпечення справедливості, безпеки для українського народу, сповідуючи демократичні цінності», - наголосила Генпрокурор.

Ірина Венедіктова висловила вдячність представникам Державного Департаменту США за непохитну підтримку незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України. Генеральний прокурор також підкреслила прагнення прокуратури докладати максимум зусиль у боротьбі з корупцією, розповіла про перебіг відкритого конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та висловила сподівання на те, що зовсім скоро Україна отримає сильного незалежного керівника найважливішого антикорупційного відомства.

Насамкінець очільниця прокуратури розповіла про пріоритети кримінальної політики на 2021 рік. Сьогодні увага зосереджена, серед іншого, на боротьбі з корупцією, протидії катуванням та іншим серйозним порушенням прав громадян, захисті законних прав та інтересів суб’єктів інвестування, захисті жінок, потерпілих і свідків домашнього та гендернозумовленого насильства, а також у сфері екології.

кількість переглядів: 953