Понад 15 млн грн збитків державі – підозрюють експосадовця Мінооборони
14.04.2021

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому посадовцю Міністерства оборони України за фактом заволодіння державним майном за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, заступник начальника Установи «28 управління начальника робіт», виконуючи обов'язки її начальника, в грудні 2016 року, зловживаючи службовим становищем, уклав та підписав Додаткову угоду до Договору інвестування будівництва на земельній ділянці військового призначення, для сприяння підконтрольному підприємству в отриманні прибутків, шляхом заниження вартості проінвестованої житлової площі.

Достовірно знаючи, що вартість житла у будинках, розташованих в м. Києві, значно вища від вартості 1 кв м житла, зазначеного в актах приймання-передачі житлових та вбудовано-прибудованих приміщень, посадовець Міноборони безпідставно занизив вартість квартир та передав у власність підконтрольному товариству майнові права на ці квартири та приміщення загальною площею понад 1471 кв м. При цьому, в порушення вимог чинного на той час законодавства щодо обов’язкової передачі частини житла Міністерству оборони України, жодної квартири чи приміщення відомству передано не було.

Згідно висновку судово-економічної експертизи державі завдано понад 15 млн грн шкоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Головним слідчим управлінням ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 885