15 тис дол США за вирішення питання щодо призначення суддею м’якшого покарання – на Вінниччині затримано адвоката (ФОТО)
26.03.2021

За процесуального керівництва Вінницької обласної прокуратури викрито адвоката за фактом шахрайства та підбурення до надання 15 тис дол США неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 190 та ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, адвокат схилив обвинуваченого у вчиненні злочинів, пов’язаних з обігом наркотичних засобів, до надання неправомірної вигоди судді Вінницького міського суду, яка розглядає його справу. Він обіцяв забезпечити винесення суддею рішення щодо призначення покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Адвоката затримано у порядку ст. 208 КПК України. Вирішується питання щодо вручення йому повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Операцію з викриття проведено прокурорами спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому за оперативного супроводу співробітників СБУ у Вінницькій області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 747