Експосадовцю заводу ім. Патона повідомлено про підозру у розкраданні майна та відмиванні доходів (ФОТО)
12.02.2021

За процесуального керівництва прокурорів Київської місцевої прокуратури № 6 повідомлено про підозру колишньому голові правління ПАТ «Дослідний завод зварювального устаткування Інституту електрозварювання ім. Е.О. Патона», члену правління заводу та директору однієї з юридичних осіб за фактами розкрадання майна підприємства в особливо великих розмірах та відмиванні доходів, одержаних злочинним шляхом (ч. 5 ст. 191 КК, ч. 3 ст. 209 КК України).

За даними слідства, службовці заводу привласнили будівлю у м. Києві по вул. Саперне поле, яка належала підприємству. Вони уклали з підконтрольним товариством договір купівлі-продажу об’єкту за заниженою вартістю. Сума документально підтверджених збитків внаслідок такого правочину становить понад 20 млн грн.

У подальшому колишній голова правління заводу оформив на цей об’єкт право власності.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії за місцем проживання підозрюваних.

Заходи з викриття злочину здійснювалися прокурорами спільно зі слідчими СВ Печерського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.

Нагадаємо, відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1068