На Донеччині ліквідовано центр мінімізації податкових платежів з обігом у 300 млн грн (ФОТО)
28.01.2021

За процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури викрито злочинну діяльність групи осіб, яка займалася підробленням документів, що подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи, а також за фактом умисного ухилення від сплати податків (ч. 2. ст. 205-1, ч. 3 ст. 212 КК України).

За даними слідства, упродовж 2019-2020 років група осіб через підконтрольні транзитно-конвертаційні суб’єкти господарювання надавала послуги з конвертації грошових коштів із безготівкової форми в готівкову, документального прикриття безтоварних операцій, незаконного формування податкового кредиту з ПДВ підприємствам реального сектору економіки, що зареєстровані на території Донецької області. Річний обіг центру мінімізації податкових платежів складав 300 млн грн.

У ході обшуків в офісних приміщеннях та за місцями мешкання викритих осіб у м. Костянтинівка виявлено та вилучено реєстраційні документи, печатки та первинні фінансово-господарські документи задіяних компаній, комп’ютерну техніку, електронні носії інформації та інші докази незаконної діяльності.

Наразі встановлюється загальна сума коштів, недоотриманих державним бюджетом у вигляді податків.

Триває досудове розслідування.

Заходи з викриття проводилися співробітниками слідчого управління спільно з оперативними працівниками податкової міліції Головного управління ДФС в Донецькій області.

 

кількість переглядів: 1501