Артилерійський обстріл житлових кварталів Авдіївки з «Градів» – судитимуть терориста «ДНР»
04.12.2020

Житомирською обласною прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт за фактом скоєння учасником незаконного збройного формування РФ терористичного акту – артилерійського обстрілу із «Градів» житлових кварталів Авдіївки та заподіяння майнової шкоди приватній і комунальній власності майже на 18 млн грн (за ч. 3 ст. 258, п. п. 1, 5, 12 ч. 2 ст. 115, ч. 1 ст. 258-3 та ч. 2 ст. 260 КК України).

За даними слідства, учасник незаконного збройного формування «Бригада восток», спільно з двома іншими бойовиками (обвинувальний акт щодо них перебуває на розгляді у суді) у січні 2015 року вчинили терористичний акт, обстрілявши із РСЗВ «Град» житлові квартали міста Авдіївки Донецької області. Внаслідок теракту загинули місцеві жителі, знищено та зруйновано понад 60 помешкань у 19 багатоквартирних будинках, пошкоджено будівлі відділу освіти військово-цивільної адміністрації, будинку дитячої та юнацької творчості, міського архіву, спілки інвалідів тощо.

Оскільки обвинувачений з часу повідомлення про підозру переховується від кримінальної відповідальності, щодо нього проводилося спеціальне досудове розслідування, яке здійснювало управління СБУ в Житомирській області.

кількість переглядів: 1132