У Києві викрито підпільну майстерню з виготовлення боєприпасів (ФОТО)
27.11.2020

За процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 10 викрито групу осіб, які зберігали, виготовляли та збували боєприпаси у великих розмірах (ч. 1 ст. 263 КК України).

До правоохоронних органів Києва надійшла інформація про те, що на території Шевченківського району м. Києва четверо осіб зберігають боєприпаси та вогнепальну зброю, а також мають спеціально обладнану майстерню для переробки зброї з метою подальшого збуту.

За даними слідства, діяльність цієї групи полягала у скупці комплектуючих пристроїв для виготовлення набоїв та боєприпасів до вогнепальної зброї, а в подальшому їх реалізації через різноманітні канали.

У ході досудового розслідування на підставі ухвал суду проведено ряд обшуків на території Шевченківського району столиці за місцями проживання цих осіб, а також за адресою ймовірної майстерні по виготовленню та переробці зброї, розташованої у покинутому цеху одного з заводів у Дарницькому районі.

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили близько 60 картонних коробок з упаковками набоїв до гладкоствольної зброї, 57 мішків та 8 коробок із пижконтейнером, 15 ящиків із гільзами для мисливської зброї, понад 6,5 тис мисливських набоїв, пластикові ємності зі свинцем та 140 кг пороху, упаковки із сипучими речовинами, схожими на метальну вибухову речовину, близько 130 пляшок, наповнених металевим дробом та металевими шарами, 12 пулелейок, 9 станків та інші речові докази. Вилучені предмети та речовини направлені на експертизу.

Наразі двоє осіб затримано, вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру.

Викрито вказаних осіб прокурорами спільно зі співробітниками Шевченківського Управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві, відділу протидії незаконному обігу зброї та вибухівки Управління карного розшуку ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу управління «Т» Департаменту захисту національної державності СБУ.

кількість переглядів: 4516