Реформа прокуратури: 27 прокурорів місцевих прокуратур набрали максимальні 100 балів під час тестування на знання законодавства
30.10.2020

У п’ятницю, 30 жовтня 2020 року, завершився перший етап атестації прокурорів місцевих прокуратур, військових прокуратур гарнізонів (на правах місцевих). Прокурори складали іспит у формі анонімного тестування на виявлення рівня знань та умінь у застосуванні закону, відповідності здійснювати повноваження прокурора. У ньому взяли участь 5292 прокурори. 

4966 прокурорів набрали необхідні 70 балів зі 100 і будуть допущені до наступного етапу атестації. При цьому 27 прокурорів місцевих прокуратур з різних областей України продемонстрували найвищий рівень знань, набравши максимально можливі 100 балів, 54 прокурори набрали по 99 балів. Загалом 1553 прокурори місцевих прокуратур набрали більше 90 балів під час тестування на знання законодавства.

Всього для 6 % учасників тестувань іспит на знання законодавства виявися неуспішним. Не з’явилися на іспиті 1056 прокурорів. Кадровими комісіями ще розглядаються заяви про перенесення з поважних причин дати тестування. Про дату та час додаткових тестувань буде повідомлено пізніше.

Вже в понеділок, 2  листопада 2020 року, розпочнеться другий етап атестації прокурорів місцевих прокуратур – тестування на загальні здібності та навички.  

Прокурори, які наберуть прохідний бал, будуть допущені до третього етапу атестації, який проходитиме у формі співбесіди та включатиме в себе виконання ситуаційного завдання.

Атестація відбувається на виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури».

кількість переглядів: 4678