Комісія з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у САП обрала голову та секретаря (ФОТО)
29.10.2020

У четвер, 29 жовтня 2020 року, в Офісі Генерального прокурора завершилося, розпочате 13 жовтня, перше засідання Комісії з проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Комісія, яка складається з 11 членів, працювала у складі 10. Один з членів Комісії ще 13 жовтня взяв самовідвід на перше засідання.

В ході засідання було ухвалено перші важливі рішення. Зокрема, визначено форму ухвалення Комісією рішень – кваліфікована більшість з 7 голосів, з яких 5 голосів від членів Комісії, визначених Верховною Радою України, та 2 голоси від членів Комісії, визначених Радою прокурорів України. 

Також було обрано Голову Комісії, яка надалі організовуватиме її роботу, та секретаря.

Головою Комісії стала Катерина Коваль, адвокат, заступник голови Союзу юристів України. Секретарем Комісії – Олена Бусол, завідувачка кафедри спеціально-правових дисциплін Навчально-наукового гуманітарного інституту Таврійського національного університету ім.Володимира Вернадського, доктор юридичних наук.

Під час засідання ухвалено одноголосне рішення про звернення до Генерального прокурора з пропозицією створення робочої групи, яка технічно забезпечуватиме подальшу роботу Комісії. 

Крім цього, прийнято за основу Порядок роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на адміністративні посади у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

Засідання Комісії транслювалося онлайн, а іноземні члени брали в ньому участь у форматі відеоконференції. Переглянути відео засідання можна за ТУТ.

Дата наступного засідання буде оголошена Комісією пізніше.

Нагадуємо, Комісія складається з 11 членів, до її складу входять чотири особи, визначені Радою прокурорів України: Роман Куйбіда, Нона Цоцоріа, Драго Кос, Томас А. Фаєрстон, а також сім осіб, визначених Верховною Радою України: Олена Бусол, Андрій Гуджал, Катерина Коваль, В’ячеслав Навроцький, Богдан Романюк, Євген Соболь, Олексій Дрозд. В ході конкурсу мають бути обрані керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, його заступник та керівник підрозділу.

 

кількість переглядів: 2302