Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з керівництвом Служби безпеки України (ФОТО)
28.10.2020

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела оперативну нараду з керівництвом Служби безпеки України.

Генеральний прокурор під час зустрічі заслухала інформацію Голови Служби безпеки України Івана Баканова та першого заступника Голови СБУ Василя Малюка щодо результатів роботи Служби за 9 місяців. У фокусі уваги учасників зустрічі, в першу чергу, перебувала протидія корупції та визначення подальших кроків для ефективного подолання її проявів.

Ірина Венедіктова наголосила на важливості координації зусиль з метою пришвидшення результатів у цій сфері до кінця року.

«З точки зору викриття таких правопорушень у Служби безпеки України дійсно є динаміка і результати. Ми маємо блокувати і руйнувати цілі корупційні схеми. Перемога в цій боротьбі можлива тільки при комплексному підході. Крім цього треба зосередитись на відшкодуванні збитків у цій категорії справ», - наголосила Генпрокурор.

Іван Баканов повідомив, що з початку року за матеріалами СБУ розпочато 510 кримінальних проваджень щодо корупційних злочинів, повідомлено про підозру 679 особам, 104 особи засуджені і 143 посадовці звільнено з посад. За його інформацією, в органах влади різних рівнів Службою виявлено найбільше корупційних правопорушень.

Також учасники наради заслухали деталізовану інформацію про викриття проявів корупції серед працівників контролюючих та правоохоронних органів. Зокрема, щодо таких фактів розпочато 208 проваджень.


  

кількість переглядів: 2629