У Тренінговому центрі прокурорів України вперше проведено навчання з професійної дипломатії для працівників прокуратури
03.09.2020

3 вересня 2020 року у Тренінговому центрі прокурорів України пройшов тренінг для співробітників Департаменту міжнародно-правового співробітництва Офісу Генерального прокурора. Працівників прокуратури навчали особливостям професійної дипломатії.

Програма тренінгу була розроблена спеціалістами Дипломатичної академії України. Вона містить три модулі: «Специфіка роботи з дипломатичними установами», «Етикет та протокол ділової комунікації крізь призму національно-культурної специфіки різних країн», «Труднощі проведення протокольних зустрічей у сфері органів кримінальної юстиції».

Під час навчання тренери розповіли про особливості протоколу та церемоніалу проведення зустрічей високого рівня і роботи з перекладачами, ієрархію дипломатичних установ та міжкультурну комунікацію. Також приділили особливу увагу поняттю «міжнародна ввічливість», дрес-коду ділових зустрічей та невербальній комунікації.

Директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова наголосила, що таке навчання для співробітників Офісу Генерального прокурора проводилося вперше: «Цей тренінг розроблений спеціально для того, щоб надати знання, які будуть не лише цікавими, але й дійсно корисними для використання на практиці».

кількість переглядів: 2072