Ірина Венедіктова вручила ордери на службове житло працівникам Офісу Генерального прокурора
30.06.2020

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова вручила ордери на житло працівникам Офісу Генерального прокурора до Дня Конституції України.

Службові квартири отримали двоє прокурорів-переселенців з Криму та Луганської області, а також мати-одиначка, яка сама виховує двох 5-річних дітей.

«Відзначаючи внесок кожного з Вас в розвиток нашої правової держави, я вручаю Вам ці ордери на житло. Вступаючи на службу в прокуратуру, кожен із вас присвятив своє життя самовідданому служінню українському народові і Україні. Впевнена, що для кожного з вас це довгоочікувана подія, яка стане надійним стимулом не зупинятися на досягнутому та продовжувати працювати на благо нашої держави», - зазначила Генеральний прокурор.

Всі новосели працюють в органах прокуратури давно та зарекомендували себе з найкращого боку.

«Я з радістю вручаю вам цей символічний ключик – це брелок на ваші майбутні квартири. Щоб ви були там щасливі, щоб у вас там був затишок, і все було добре», - побажала Ірина Венедіктова.

Також Генеральним прокурором до свята нагороджено відомчими відзнаками більше 200 працівників органів прокуратури.

Шестеро прокурорів одержали до Дня Конституції державні нагороди – ордени «За заслуги» ІІІ ступеня, орден княгині Ольги ІІІ ступеня, медаль «За працю і звитягу» і  почесне звання «Заслужений юрист України».

 

кількість переглядів: 2755