Землевпорядника затримано під час одержання 30 тис доларів США
30.06.2020

Військовою прокуратурою Дарницького гарнізону Центрального регіону України викрито  приватного землевпорядника у зловживанні впливом (ч. 2 ст. 369-2 КК України).

За даними слідства, у березні 2020 року посадова особа вимагала у громадянина надати 30 тисяч доларів США неправомірної вигоди за вплив на уповноважених осіб Головного управління Держгеокадастру у Київській області з метою затвердження проектів землеустрою та присвоєння кадастрових номерів двом земельним ділянкам на Київщині.

Після одержання неправомірної вигоди землевпорядника затримано, предмет злочину вилучено. Наразі вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання запобіжного заходу.

Викрито землевпорядника прокурорами спільно зі слідчими СУ Головного управління Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу ГВ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю ГУ СБУ у м. Києві та Київській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1035