Генпрокурор Ірина Венедіктова ознайомилась із роботою силових підрозділів Донеччини та технологіями безпеки поліції регіону
24.06.2020

В ході робочої поїздки в Маріуполь Генеральний прокурор Ірина Венедіктова разом із заступником Гюндузом Мамедовим відвідали Головне Управління Національної поліції в Донецькій області.

Ірина Венедіктова заслухала стан оперативної обстановки, а також ознайомилася з організацією роботи поліції та інших силових підрозділів регіону – Національної гвардії, ДСНС, прикордонної і міграційної служб, сервісного центру МВС.

Керівництву Офісу Генерального прокурора продемонстрували роботу Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC), зокрема можливості інтелектуальних відеокамер.

Генпрокурор також оглянула озброєння і спецтехніку, яку використовує поліція для служби в зоні ООС. Свою майстерність продемонстрували службові собаки з кінологічного центру поліції.

«Неможливо переоцінити важку щоденну роботу правоохоронців на Сході. Збройний конфлікт вносить серйозні корективи у визначене коло їх посадових обов’язків. Охорона громадського порядку, протидія витоку зброї в мирні регіони, боротьба з наркоторгівлею та контрабандою – все це відбувається в умовах підвищеного ризику для життя», - наголосила Генеральний прокурор.

Під час відвідання музею поліції Донеччини Генеральний прокурор разом із працівниками поліції поклала квіти до пам’ятника загиблим правоохоронцям.

кількість переглядів: 1958