На Рівненщині правоохоронці вилучили 858 кг каміння бурштину вартістю понад 30 млн грн
16.06.2020

Прокуратурою Рівненської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобування, збуту, придбання, передачі, пересилання, перевезення, переробки бурштину (ч. 2 ст. 240-1 КК України).

16 червня 2020 року у межах кримінального провадження, на підставі ухвал слідчого судді проведено обшуки у помешканнях двох братів з Володимирецького району Рівненської області, в ході яких виявлено та вилучено 858 кг бурштину-сирцю. Вага окремого каміння становить понад кілограм, його вартість на «чорному ринку» складає від 10 тис доларів США. Орієнтовна вартість всього вилученого бурштину сягає 30 млн грн.

Тривають першочергові слідчі (розшукові) дії, направлені на встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СУ Головного управління Національної поліції в області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Рівненській області ДСР Національної поліції України.

кількість переглядів: 2296