100 тис доларів США за закриття кримінального провадження – затримано прокурора
04.06.2020

Офіс Генпрокурора спільно з ДБР та Нацполіцією затримали на заволодінні шляхом обману грошовими коштами прокурора однієї з місцевих прокуратур м. Києва (ч. 2 ст. 15 , ч. 4 ст. 190 КК України).

За даними слідства, прокурор вимагав від представника банківської установи 100 тис доларів США за нібито прийняття рішення про закриття кримінального провадження. Також за цю суму він обіцяв подальше «кураторство» діяльності банку, а саме - забезпечення нереєстрації усіма правоохоронними органами, які знаходяться у м. Києві, будь-яких кримінальних проваджень відносно банку.

Викрито працівника прокуратури прокурорами Офісу Генпрокурора спільно зі слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві, за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та відсторонення від посади.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.


кількість переглядів: 3484