Депутата Запорізької міськради викрито на отриманні 12 тис доларів США хабара за виділення землі
03.06.2020

За процесуального керівництва прокуратури Автономної Республіки Крим викрито на отриманні неправомірної вигоди у сумі 12 тис доларів США депутата Запорізької міської ради – одного з керівників постійної комісії з питань власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, депутат вимагав від громадянина неправомірну вигоду за вирішення питання щодо виділення у власність земельної ділянки на території м. Запоріжжя, а також за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави.

2 червня 2020 року депутата затримано під час одержання чергової частини обумовленої суми неправомірної вигоди у розмірі 243 тис грн, що еквівалентно 9 тис доларів США.

Наразі затриманому готується повідомлення про підозру та вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Мелітополь, оперативний супровід – Управлінням СБУ в Запорізькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

кількість переглядів: 97