«Міністру палива, енергетики та вугільної промисловості ЛНР» повідомлено про підозру
07.05.2020

За процесуального керівництва управління нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту, прокуратури Луганської області посадовцю незаконно утвореної окупаційної адміністрації РФ в Луганській області – «ради міністрів ЛНР» повідомили про підозру у вчиненні дій з метою насильницької зміни, повалення конституційного ладу та захоплення державної влади, посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України (ч. 1 ст. 109, ч. 2 ст. 110 КК України). Наразі його оголошено у розшук.

За даними слідства, з квітня 2016 року та до сьогодні мешканець Луганської області обіймає посаду «міністра палива, енергетики та вугільної промисловості» окупаційної адміністрації, що контролюється РФ. До його обов’язків належить вироблення державної політики та здійснення нормативно-правового врегулювання від імені самопроголошеної «ЛНР», контроль за діяльністю установ, організацій та підприємств у сфері паливно-енергетичного комплексу.

У своїй діяльності підозрюваний відкрито вчиняє дії на підтримку режиму окупації частини Луганської області та функціонування адміністрації РФ, розповсюдження та застосування юридично нікчемних законодавчих та нормативно-правових актів «ЛНР», направлених на повалення конституційного ладу та захоплення державної влади.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими 3 управління Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях.

кількість переглядів: 921