На Луганщині викрито злочинну групу, яка з погрозами вбивством вимагала у громадянина понад 2 млн грн
07.05.2020

Прокуратурою Луганської області спільно зі слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Луганській області та Управлінням стратегічних розслідувань в Луганській області ДСР Національної поліції України викрито злочинну групу, яка займалася вимаганням грошових коштів в особливо великих розмірах з погрозами застосування насильства (ч. 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, до злочинної групи увійшли троє осіб. Вони погрожували мешканцю Луганської області застосуванням фізичного насильства та вбивством, а також вбивством його дітей, пошкодженням майна, якщо він не сплатить так званий «відкуп». Побоюючись за своє життя та своїх рідних, потерпілий вимушений був протягом серпня 2019 – травня 2020 років передати вказаним особам понад 2 млн грн.

6 травня 2020 року під час спільної операції із документування злочину правоохоронці затримали трьох учасників групи при передачі останньої частини грошових коштів у сумі 500 тис грн.

Під час санкціонованих обшуків за місцем проживання осіб, їхніх офісних приміщень та автомобілів було вилучено грошові кошти у сумі понад 500 тис грн, 28 тис доларів США, золоті вироби, мобільні телефони, банківські картки, наркотичний засіб та психотропну речовину. Також встановлено, що за місцем проживання особи вирощували рослини канабісу.

Наразі затриманим повідомлено про підозру. Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

кількість переглядів: 903