Справи Майдану: Проведено слідчі експерименти у справі щодо вбивств протестувальників
09.04.2020

Прокурори Офісу Генерального прокурора спільно зі слідчими Управління з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013 – 2014 роках, Державного бюро розслідувань, 8 та 9 квітня 2020 року провели два слідчі експерименти у кримінальному провадженні за фактами організації умисних вбивств та заподіяння вогнепальних тілесних ушкоджень учасникам акцій протесту під час Революції Гідності, за подіями листопада 2013 року – лютого 2014 року. Також у слідчих діях взяли участь представники потерпілих.

Зокрема, під час проведення слідчих експериментів на вулиці Інститутській в місті Києві, за наявними відео та фото матеріалами, уточнено відомості щодо обставин вбивства 20 лютого 2014 року одного з потерпілих. Встановлено декілька місць отримання ним поранень та найбільш вірогідно відтворено положення його тіла на місцевості.

Також учасники слідчої дії отримали додаткову інформацію про переміщення та місце розташування правоохоронців, які перебували 20 лютого 2014 року на вул. Інститутській та застосовували вогнепальну зброю до учасників акцій протесту.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні триває.

 

 

кількість переглядів: 1853