На Сумщині прокуратура повідомила про підозру посадовцю ОДА за фактом заволодіння майже 1,8 млн грн під час будівництва амбулаторій
20.03.2020

Прокуратура Сумської області у п’ятницю, 20 березня 2020 року, повідомила про підозру начальнику одного з управлінь Сумської обласної державної адміністрації за фактом заволодіння коштами, виділеними на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва амбулаторій первинної медичної допомоги на території Сумської області, вчинене, за версією слідства, за попередньою змовою з директором товариства з обмеженою відповідальністю (ч. 5 ст. 191, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, за виготовлення 13 проектів для будівництва амбулаторій на рахунок товариства зазначеним управлінням перераховано 1 млн 780 тис грн. При цьому розроблені проекти через невідповідність вимогам не були використані для будівництва амбулаторій. Відтак управління повторно замовило проектно-кошторисну документацію в іншій організації та повторно оплатило виконані роботи.

Раніше вже було повідомлено про підозру директору товариства за фактом привласнення вказаної суми під час виготовлення проектно-кошторисної документації.

Досудове розслідування триває, воно здійснюється слідчим управлінням Нацполіції за матеріалами Управління Служби безпеки України в Сумській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 483