Компетентні органи Республіки Болгарія видадуть Україні особу, яка підозрюється у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк
11.03.2020

У середу, 11 березня 2020 року, Апеляційний суд м. Бургас (Республіка Болгарія) залишив у силі рішення суду першої інстанції про видачу в Україну для притягнення до кримінальної відповідальності особи, яка підозрюється у причетності до нападу на громадську активістку Катерину Гандзюк.

Таким чином, компетентними органами Республіки Болгарія задоволено підписаний Русланом Рябошапкою запит Офісу Генерального прокурора про екстрадицію вказаної особи.

Після його фактичної передачі українським правоохоронним органам будуть проведені необхідні процесуальні дії для якнайшвидшого розслідування вчиненого злочину та передачі до суду обвинувальних актів стосовно його учасників.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 646