Службові особи Вінницької установи виконання покарань підозрюються у причетності до смерті особи, яка перебувала під вартою
24.02.2020

Прокуратура Вінницької області спільно з ДБР, за оперативного супроводу Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України повідомили про підозру шістьом службовим особам Державної установи «Вінницька установа виконання покарань (№1)», які підозрюються у ймовірній причетності до заподіяння ув’язненому тілесних ушкоджень, в результаті яких він помер. До суду направлені клопотання про обрання запобіжних заходів у виді тримання під вартою і про відсторонення їх від посад.

За версією слідства, у липні 2019 року до вказаної установи виконання покарань доставлено особу, якій судом обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Під час перебування там, як вважають слідчі, ці особи ймовірно заподіяли йому смертельні тілесні ушкодження.

В них проведено 9 обшуків, в результаті яких виявлено засоби вчинення злочинів, а також заборонені предмети.

Підозрюваним інкриміновано перевищення службових повноважень (ч. 3 ст. 365 КК України) та вбивство (п. 4 ч. 2 ст. 115 КК України).

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 216