Кримінальне провадження щодо колишніх працівників прокуратури – так званих «діамантових прокурорів» передано до іншого суду
18.02.2020

У вівторок, 18 лютого 2020 року, Київський апеляційний суд, розглянувши клопотання Офісу Генерального прокурора, вирішив передати до іншого суду провадження за фактом одержання колишніми заступником прокурора Київської області і першим заступником начальника Головного слідчого управління ГПУ неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, вчинене за попередньою змовою групою осіб (ч. 4 ст. 368 КК України).

Так, вказане кримінальне провадження (так звану справу «діамантових прокурорів»), яке розглядалося Голосіївським райсудом міста Києва, найближчим часом буде направлене до Оболонського районного суду міста Києва через неефективність його судового розгляду і порушення розумних строків.

Нагадаємо, обвинувальний акт стосовно колишніх посадовців прокуратури був направлений до суду в січні 2016 року.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 734