Руслан Рябошапка: Наша мета – прокуратура, яка служить суспільству, та має повагу і довіру громадян (ІНФОГРАФІКА)
05.02.2020

За останні місяці зроблена унікальна робота, результатом якої стали структурні та якісні зміни в органах прокуратури, - про це сказав Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, виступаючи на засіданні Комітету ВР з питань правоохоронної діяльності.

Він розповів, що за три місяці з моменту прийняття нової редакції Закону України «Про прокуратуру» вдалося провести переатестацію в Генеральній прокуратурі, і з 2 січня 2020 року почав працювати Офіс Генерального прокурора. А до вересня цього року буде проведена атестація прокурорів на всіх рівнях. «І, можливо, за рік, а не за два, як планувалося, ми впораємося із реформою прокуратури, яку ми декларували у вересні минулого року. Наша кінцева мета – це професійність та доброчесність усіх прокурорів та працівників органів прокуратури», - наголосив він.

Основні напрями реформи: якісні структурні зміни в органах прокуратури, нова кримінальна політика та стандарти діяльності, перетворення прокуратури в орган кримінальної юстиції, який служить для громадян, нова модель інституційного розвитку прокуратури.

кількість переглядів: 493