Офіс Генерального прокурора спільно з Нацполіцією вживає заходів із впізнання загиблих в авіакатастрофі літака «МАУ» за ДНК
09.01.2020

Офіс Генерального прокурора здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом авіакатастрофи літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що слідував рейсом Тегеран-Київ. Так, станом на 09 січня 2020 року слідчими ГСУ НП разом із прокурорами Офісу Генерального прокурора було проведено ряд слідчих дій, зокрема, відібрані зразки ДНК у родичів жертв авіакатастрофи та проведено їх допит.

Окрім того, Офіс Генерального прокурора вживає заходів із організації репатріації тіл загиблих в Україну та встановлення обставин авіакатастрофи.

Нагадаємо, 08 січня 2020 року Офіс Генерального прокурора розпочав досудове розслідування авіакатастрофи літака компанії «МАУ», що виконував рейс PS752 за маршрутом Тегеран-Київ, за ч. 3 ст. 276 КК (порушення правил безпеки руху або експлуатації повітряного транспорту, що спричинило загибель людей), досудове слідство здійснює Головне слідче управління Національної поліції України.

кількість переглядів: 526