Заступник Генерального прокурора Віктор Чумак представив колективу прокуратури Тернопільської області нового керівника
03.01.2020

3 січня 2020 року заступник Генерального прокурора – Головний військовий прокурор Віктор Чумак представив колективу прокуратури Тернопільської області нового керівника – Петра Бойка.

Окресливши пріоритетні напрями у роботі, Віктор Чумак наголосив, що прокуратура має працювати ефективно заради громадян, щоб відновити їхню довіру. «Довіра людей – ось головний критерій ефективності роботи», - констатував він.

У свою чергу, Петро Бойко подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку та законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури.

Довідково: Бойко Петро Григорович народився 23 липня 1985 року у м. Чернігів. В органах прокуратури - з 2010 року. За цей час обіймав різні посади, у тому числі керівні в органах прокуратури Севастополя та Військової прокуратури Західного регіону. До призначення на посаду прокурора Тернопільської області працював військовим прокурором Чернівецького гарнізону Західного регіону України.

кількість переглядів: 734