Виготовлення та збут дитячої порнографії - судитимуть фотографа свят у дитсадках
12.08.2021

Прокурорами Департаменту захисту інтересів дітей та протидії насильству Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Київської області за фактами вербування малолітніх дівчат з метою їх експлуатації в дитячій порнографії, а також виготовлення, зберігання та розповсюдження матеріалів порнографічного характеру, що містить дитячу порнографію, вчиненими повторно (ч. 3 ст. 149, ч. 2 ст. 156, ч. ч. 4, 5 ст. 301 (у редакції, яка діяла до набрання чинності Законом України від 18.02.2021 № 1256-ІХ) КК України).  

Встановлено, що фотограф упродовж 2013-2020 років, користуючись довірою педагогічних працівників у закладах дошкільної освіти в одному з міст Київської області та маючи дозвіл на зйомку дитячих свят, залишався наодинці з малолітніми дівчатками, змушував дітей ставати у змодельовані ним неетичні сексуальні пози, які в подальшому фільмував для збуту у мережі Інтернет як дитячу порнографію. Чоловік виготовив та зберіг 9631 фотофайл та 201 відеофайл дитячої порнографії за участю 1026 малолітніх дівчат, які збував у мережі Інтернет за грошову винагороду.

Також обвинувачений, використовуючи вразливий стан, зумовлений юним віком та збігом тяжких сімейних обставин, вербував малолітніх дівчаток з метою їх експлуатації в порноіндустрії - за такі послуги платив від 100 до 300 грн.

Досудове розслідування здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Київській області. 

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

        

кількість переглядів: 1342