Підбурювання до держзради – судитимуть співробітника розвідувального органу ЗС РФ
30.07.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора до суду скеровано обвинувальний акт стосовно співробітника 316-го Розвідувального Центру Головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації за фактом підбурювання до державної зради (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 111 КК України).

За даними слідства, взимку 2018 року у місті Севастополі громадянин Російської Федерації, будучи військовослужбовцем розвідувального органу РФ, діючи за попередньою змовою з іншими особами, з метою заподіяння шкоди обороноздатності нашої держави, схилив громадянина України до вчинення державної зради шляхом надання відомостей військового характеру щодо діяльності 73-го Морського центру спеціальних операцій Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Спеціальне досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним слідчим управлінням СБУ.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 856