1 млн 50 тис грн за незвільнення з посади – підозрюють заступника голови Харківської облради та адвоката (ФОТО)
23.07.2021

За дорученням Генерального прокурора прокурором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Офісу Генерального прокурора вручено повідомлення про підозру заступнику голови Харківської обласної ради в одержанні неправомірної вигоди в особливо великому розмірі (ч. 4 ст. 368 КК України) та адвокату – у  пособництві в одержанні неправомірної вигоди (ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 368 КК України).

За даними слідства, заступник голови Харківської облради разом зі спільником-адвокатом вимагали у директора комунального підприємства 1 млн 50 тис грн за незвільнення його із займаної посади.

Після одержання останньої частини обумовлених коштів у сумі 350 тис грн 22 липня 2021 року їх затримали детективи НАБУ. Ще 700 тис грн вони  отримали частинами впродовж 2021 року.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Нагадаємо, відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 ФОТО НАБУ

кількість переглядів: 937