Перевищення повноважень зі смертельним наслідком – судитимуть командира взводу патрульних із Кривого Рогу
24.06.2021

Прокурорами спеціалізованого підрозділу з протидії порушенням прав людини Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт щодо командира взводу полку патрульної поліції м. Кривого Рогу за фактами перевищення службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки, та умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого (ч.3 ст. 365, ч.2 ст. 121 КК України).

За даними слідства, у серпні 2018 року правоохоронець затримав чоловіка під час конфлікту на ринку, однак доставив його не у райвідділ поліції, а на околицю міста до лісосмуги, де спричинив йому тілесні ушкодження. Через декілька днів, не приходячи до тями, потерпілий помер у лікарні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтава.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 983