Офіс Генерального прокуратура відстояв у Верховному Суді справедливе покарання вбивцям
22.06.2021

За принципової позиції представника Офісу Генерального прокурора Касаційним кримінальним судом у складі Верховного Суду залишено без змін судові рішення стосовно двох мешканців м. Чернівці, засуджених за умисне вбивство, вчинене з корисливих мотивів за попередньою змовою групою осіб, які раніше вчинили умисне вбивство, а також розбій (п. 6, 12, 13 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187 КК України).

Прокурором у справі доведено, що у серпні 2015 року, двоє чоловіків, розпиваючи в лісосмузі разом із потерпілим алкогольні напої, вирішили вбити останнього та забрати його майно. Засуджені наносили численні удари палицями потерпілому по різним частинам тіла, поки він не перестав подавати ознак життя. З метою приховування злочину скинули тіло в яр та намагалися спалити. Не зупинившись на цьому, заради наживи вони пішли до помешкання знайомої літньої жінки, якій вбитий ними чоловік допомагав по домогосподарству. Попросивши жінку приготувати їм вечерю та потрапивши у її житло, вони напали на неї та нанесли понад 56 ударів ножем, від чого вона померла. В ході заволодіння майном потерпілої вбивць було затримано працівниками правоохоронних органів на місці злочину. 

Верховний Суд погодився з твердженням прокурора, що лише покарання у виді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна є справедливим заходом примусу для вбивць.

кількість переглядів: 1268