Постачання медикаментів на тимчасово окуповані території - на Дніпропетровщині викрито групу осіб (ФОТО)
18.06.2021

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури викрито незаконну діяльність із сприяння діяльності терористичної організації «ДНР» (ч. 1 ст. 258-3 КК України).

За даними слідства, упродовж 2021 року група осіб налагодила схему з постачання товарів народного споживання з Дніпропетровської та Харківської областей на непідконтрольні Україні території.

Зокрема, ними до митних документів вносилися недостовірні дані про нібито експортування товарів до Республік Азербайджан та Грузії транзитом через територію Російської Федерації, хоча фактично вони постачалися на тимчасово окуповані території Донецької області.

Під час проведення обшуків правоохоронцями вилучено близько однієї тонни лікарських засобів орієнтовною вартістю 1,9 млн грн, 18 тонн косметичних виробів вартістю близько 800 тис грн, товарно-супроводжувальні документи. А під час чергової спроби постачання товарів - транспортний засіб.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та здійснюється слідчим відділом Управління СБУ в Дніпропетровській області за оперативного супроводу Головного управління ДФС в області та Головного відділу контррозвідувального захисту економіки Управління СБУ в області.

кількість переглядів: 736