1,4 млн грн хабара за виділення землі під забудову – на Київщині судитимуть голову ОТГ та його заступника
14.06.2021

За процесуального керівництва прокурорів Київської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно голови та заступника голови однієї з ОТГ Київщини за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 368 КК України).

Розслідуванням встановлено, що голова об’єднаної територіальної громади та його заступник вимагали і одержали від двох підприємців 700 тис грн та 25 тис доларів США хабара за гарантовану перемогу в аукціоні, сприяння у виділенні земельних ділянок площею 12 га та підписанні договорів їх оренди під будівництво і обслуговування багатоквартирних житлових будинків, а також у зменшенні оціночної вартості цих земель у понад 10 разів. Загалом свої послуги керівництво ОТГ оцінило в 1,4 млн грн.

Досудове розслідування здійснювалося слідчими СУ Головного управління Нацполіції в Київській області за оперативного супроводу співробітників Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області і Управління стратегічних розслідувань в Київській області ДСР Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 784