В Офісі Генпрокурора відбулася робоча зустріч з питань додержання законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища
11.06.2021

Заступник Генерального прокурора Максим Якубовський провів робочу зустріч керівників правоохоронних та інших державних органів з питань додержання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища.

Учасники обговорили низку актуальних питань щодо взаємодії між органами правопорядку та державними органами нагляду, у тому числі при виконанні заходів, які визначені у постанові спільної наради керівників правоохоронних та інших державних органів від 17 березня 2021 року.

Максим Якубовський наголосив, що попередження кримінальних правопорушень в екологічній сфері, їх припинення та забезпечення відшкодування заподіяних державі збитків є одним із пріоритетів у діяльності прокуратури. Виконання цього важливого завдання можливе тільки завдяки злагодженій роботі між всіма органами, які покликані захищати інтереси суспільства, держави та громадян у екологічній сфері, своєчасному інформуванні про виявлені порушення та вжиті заходи до їх усунення, та притягнення винних до відповідальності.

У ході робочої зустрічі присутні обговорили удосконалення порядку оперативного обміну інформацією та необхідність правового регулювання взаємодії між всіма компетентними державними органами у сфері охорони  навколишнього природного середовища.

 

кількість переглядів: 894