Вбивцю львів’янина, який взяв попутників через онлайн-сервіс, засуджено до довічного позбавлення волі
09.06.2021

Завдяки принциповій позиції обласної прокуратури Київський апеляційний суд залишив без змін вирок Києво-Святошинського районного суду Київської області від  28 травня 2019 року, яким особу засуджено до довічного позбавлення волі з конфіскацією всього майна, а апеляційну скаргу захисника без задоволення. Йому інкриміновано умисне вбивство, розбій, незаконне заволодіння транспортним засобом, незаконне поводження зі зброєю та підроблення і використання підроблених документів (п.6, п. 12 ч. 2 ст. 115, ч. 4 ст. 187, ч. 3 ст. 289, ч. 1 ст. 263, ч. 1, ч. 4 ст. 358 КК України).

Розслідуванням встановлено, що 4 квітня 2016 року потерпілий на власному автомобілі «Audi-A6» виїхав з м. Львова до м. Києва з метою працевлаштування. За допомогою одного з онлайн-сервісів він погодився підвезти двох незнайомих йому осіб, які представилися бійцями «Правого сектору». Однак, до м. Київ він не доїхав, а зник разом з автомобілем, який пізніше виявили у Києво-Святошинському районі.

Інтерпол оголосив у розшук двох підозрюваних у викраденні водія, один з яких був громадянином Росії. У серпні 2016 року одного з них – колишнього бійця «Правого сектору» було затримано та взято під варту. Інший – громадянин Росії у березні 2019 року загинув в результаті вибуху в квартирі на проспекті Науки в м. Києві.

 

кількість переглядів: 1109