Привласнення понад 24 млн грн коштів інвесторів – судитимуть голову кооперативу в Одесі
03.06.2021

За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора до Приморського районного суду м. Одеси скеровано обвинувальний акт стосовно голови обслуговуючого кооперативу за фактом привласнення грошових коштів в особливо великих розмірах, шляхом зловживання своїм службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).

Розслідуванням встановлено, що голова одного із кооперативів Приморського району міста Одеси привласнила понад 24 млн грн коштів асоційованих членів підприємства, які вона отримала під час продажу майнових прав на квартири. Ці кошти голова кооперативу використала на свої потреби, хоча мала внести їх на розрахунковий рахунок підприємства.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 734