Перевищення повноважень при передачі арештованого майна – підозрюють експрокурора (ФОТО)
19.05.2021

За процесуального керівництва прокурорів Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру колишньому прокурору відділу однієї з прокуратур областей за фактом перевищення службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 3 ст. 365 КК України) та особі за фактом розтрати чужого майна (ч. 5 ст. 191 КК України).

За даними слідства, колишній працівник прокуратури, будучи старшим групи прокурорів у кримінальному провадженні, вийшов за межі повноважень, передавши майно, вилучене в ході обшуків, на відповідальне зберігання фізичній особі, яка не була його власником. В подальшому ця особа розтратила майно на загальну суму понад 10 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань, за оперативного супроводу співробітників Головного оперативного управління ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 890