Ухилення від сплати податку на понад 5 млн грн – підозрюють керівника підприємства-забудовника
30.04.2021

За процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора повідомлено про підозру керівнику підприємства за фактом умисного ухилення від сплати податку у великих розмірах, а також службового підроблення (ч. 2 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, директор підприємства, яке орендувало у Київської міської ради ділянку у Дарницькому районі столиці та звело на ній житловий комплекс, ухилився від сплати земельного податку.

Зокрема, у деклараціях з плати за землю за 2017 та 2018 роки відображено завідомо неправдиві відомості та занижено річну орендну плату за землю. Відтак, підприємством не сплачено земельний податок на загальну суму понад 5 млн грн, в результаті чого завдано збитків бюджету міста Києва.

Наразі встановлюються інші особи, причетні до ухилення підприємством від сплати податків під час оренди земельної ділянки територіальної громади міста Києва.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у місті Києві

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 710