Спецконфіскація: державі передано майновий комплекс вартістю близько 100 млн грн в порту Рені (ФОТО)
14.04.2021

За вироком Київського районного суду м. Одеси, розпорядженням Кабінету Міністрів України державі в особі Міністерства енергетики України передано майновий комплекс по наливу, схову та зливу зрідженого вуглеводородного газу у Ренійському морському торговельному порту, вартість якого становить близько 100 млн грн.

Прокурори довели, що підприємство було придбано у 2012 році членами злочинної організації під керівництвом українського бізнесмена-втікача та використовувалося для маскування злочинів щодо ухилення від сплати податків під виглядом фіктивного вивезення нафтопродуктів.

Наразі засуджено колишнього керівника та трьох співробітників газового терміналу в порту Рені, які діяли у складі злочинної організації та сприяли умисному ухиленню підконтрольних підприємств від сплати податків, організовували складання завідомо неправдивих офіційних документів.

Наразі Одеською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кількох кримінальних провадженнях стосовно інших членів цієї злочинної організації.

кількість переглядів: 878