3000 доларів за непритягнення до відповідальності за хабар — поліцейському повідомлено про підозру (ФОТО)
14.04.2021

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури поліцейському повідомлено про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).

За даними слідства, начальник одного з відділів Краматорського районного управління Головного управління Нацполіції в Донецькій області, будучи фігурантом у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди, запропонував слідчому ДБР хабар за непритягнення до кримінальної відповідальності. Співробітник ДБР повідомив про цей факт своєму керівництву.

Поліцейського затримано в порядку ст. 208 КПК України відразу після передачі під контролем правоохоронців слідчому ДБР 3 тис доларів США.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління ДБР, розташованого в м. Краматорськ, оперативний супровід – співробітники Управління забезпечення особистої безпеки ДБР.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 676