Ірина Венедіктова зустрілася з Послом Латвії в Україні Юрісом Пойкансом (ФОТО)
13.04.2021

У вівторок 13 квітня 2021 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова провела зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Латвійської Республіки в Україні Юрісом Пойкансом.

Під час зустрічі сторони обговорили питання захисту інвестицій та повернення активів, а також знайшли спільне бачення активізації співпраці між компетентними відомствами України та Республіки Латвія.

«Захист прав інвесторів для нас сьогодні - одне з найважливіших завдань, і в нас вже є чимало успішних кейсів на цьому напрямі. Наша мета – не допускати протиправного тиску на бізнес через кримінальне переслідування і активізувати ті провадження, де інвестори є потерпілими. Дотримання вимог закону і верховенство права - найкращий сигнал для наших міжнародних партнерів, що з Україною можна мати справу», – наголосила Генеральний прокурор.

Також Ірина Венедіктова акцентувала на нагальній потребі напрацювати дієву дорожню карту щодо повернення Україні активів, які були незаконно привласнені колишніми високопосадовцями та пов’язаними з ними особами.

«Ми дуже зацікавлені у дієвій співпраці з Латвією в питанні повернення виведених державних активів і маємо намір продовжувати налагоджувати системний діалог з нашими іноземними колегами», – зазначила вона.

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс, в свою чергу, подякував за результативну зустріч та запевнив у продовженні надання підтримки Україні на всіх рівнях. Також він запропонував сприяння в налагодженні більш тісних зв’язків та конструктивного співробітництва між Офісом Генерального прокурора і Генеральною прокуратурою Латвії.

 

 

кількість переглядів: 912