Оголошення про початок проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа
08.04.2021

З 13 квітня 2021 року починається проведення психофізіологічного дослідження із застосуванням поліграфа для кандидатів, які беруть участь у конкурсі на зайняття вакантних посад заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та заступника керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і допущені до співбесіди.

Дослідження проводитиметься відповідно до статті 24 Порядку роботи конкурсної комісії та проведення конкурсу на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі та полягає у нешкідливому для життя і здоров’я людини опитуванні з використанням комп’ютерного технічного засобу, призначеного для реєстрації психофізіологічних реакцій, під час якого здійснюється аналіз динаміки вказаних реакцій опитуваної особи на психологічні стимули, репрезентованих у варіантах відповідей, предметах, схемах, фотографіях тощо, що дає змогу виявити симуляцію і відобразити зареєстровані результати в аналоговій та/або цифровій формі.

Дослідження проводитиметься за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 10, оф. 27 (схема проїзду).

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ДОСЛІДЖЕННЯ

ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ!

Перед дослідженням необхідно добре виспатися та не мати в день його проведення будь-яких сторонніх завдань чи планів, оскільки дослідження може затягнутись або його перебіг змінитися через об’єктивні обставини.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
– за декілька днів до проведення дослідження вживати алкоголь, фармакологічні препарати, окрім тих, що прописані лікарем. Перед дослідженням, у випадку вживання ліків, прописаних лікарем, кандидат повинен повідомити поліграфологу, які саме препарати він вживав.
– за декілька годин до проведення дослідження вживати каву, напої типу енергетиків, переносити значні фізичні навантаження, у тому числі, пов’язані з тренуваннями.

До місця проведення дослідження необхідно прибути за 15 хвилин до його початку у гарному фізичному та бадьорому стані.
Відмова кандидата від проходження або самовільне припинення ним участі в дослідженні є підставою для ухвалення конкурсною комісією рішення про припинення участі такого кандидата в конкурсі.

кількість переглядів: 7687