Ірина Венедіктова зустрілася з Послом Узбекистану в Україні (ФОТО)
06.04.2021

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова у вівторок, 6 квітня 2021 року, зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Узбекистан в Україні Алішером Курмановим.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшого поглиблення співробітництва між Офісом Генерального прокурора та компетентними відомствами Узбекистану, зокрема, формування спільної дорожньої карти з реалізації заходів на пріоритетних для двох країн напрямах.

«В нас багато спільних точок взаємодії. На окрему увагу заслуговують: повернення активів, протидія контрабанді наркотиків, зброї, боротьба із тероризмом та нелегальною міграцією», – наголосила Ірина Венедіктова.

Вона зазначила, що новим пріоритетом для сьогоднішньої української прокуратури став і захист інвестицій в країну.

«Прокуратура поставила собі за мету протидіяти тиску на бізнес. Цим займається окремий підрозділ Офісу Генпрокурора, завдяки якому нам вже вдалось зупинити протиправні дії та посприяти залученню інвестицій від міжнародного бізнесу та створенню додаткових робочих місць в країні», – додала Генпрокурор.

Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Узбекистан в Україні Алішер Курманов, в свою чергу, подякував за зустріч та констатував важливість вивчення міжнародної практики і досвіду України в різних сферах. Зокрема, він відзначив виокремлення в окрему систему інфраструктури з протидії корупційним правопорушенням.

Також сторони обговорили питання підписання програми співробітництва між Офісом Генерального прокурора та Генеральною прокуратурою Республіки Узбекистан на 2022-2023 роки.

«Ми вже можемо розпочати певну підготовку для обміну досвідом на базі профільних навчальних закладів, а також із залученням Тренінгового центру прокурорів. Ми відкриті до нових можливостей зближення з іншими державами, щоб більш ефективно реалізувати наші конституційні функції та підвищувати результативність роботи», – резюмувала Ірина Венедіктова.

 
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

кількість переглядів: 1366