Ірина Венедіктова зустрілася із мамою двох дітей, які загинули внаслідок страшної ДТП (ФОТО)
05.04.2021

У понеділок, 5 квітня 2021 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова зустрілася із матір’ю двох дівчаток, які загинули внаслідок ДТП, що сталася в липні 2020 року на дорозі Київ-Чоп в районі міста Броди. На зустрічі також був присутній заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

Генеральний прокурор висловила співчуття та підтримку мамі, яка втратила двох доньок, та запевнила, що з боку Офісу Генерального прокурора буде докладено максимум зусиль, щоб винні отримали покарання згідно Закону.

За даними слідства, громадянин Франції, який був за кермом автомобіля, в якому їхали дівчата, грубо порушив правила дорожнього руху під час обгону, внаслідок чого відбулося зіткнення.

Наразі, за даними Нацполіції, водій перебуває на території Французької Республіки. Завдання для української сторони – продовжити належне розслідування цієї резонансної справи та довести її до завершення.

«Все, що від нас залежить, ми будемо робити. Ми вже направили клопотання про доручення до Французької Республіки, в якому просимо провести низку слідчих дій, зокрема, вручити водієві повідомлення про підозру, допитати його як підозрюваного на території Франції та вручити повістку про виклик в Україну для проведення слідчих дій. Окрім того, ми спробуємо задіяти дипломатичні канали і рухатися до результату. Це справа честі українських правоохоронців – показати, що ми захищаємо наших українських громадян у будь-яких юрисдикціях і всіма доступними для нас способами», – наголосила Ірина Венедіктова.

Заступник Міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, в свою чергу, наголосив, що важливо надати якомога більшого розголосу розслідуванню цієї справи у Франції, оскільки важливо продемонструвати, що ніхто не зможе залишитися непокараним за загибель дітей.

Також під час зустрічі було обговорено подальшу стратегію дій правоохоронців для завершення процесу притягнення до відповідальності причетних до злочину.

кількість переглядів: 1922