8 тис доларів США за закриття кримінального провадження – затримано колишнього працівника місцевої прокуратури на Запоріжжі (ФОТО)
02.04.2021

За процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора затримано колишнього керівника відділу однієї з місцевих прокуратур Запорізької області після одержання 8 тис доларів США неправомірної вигоди.

За даними слідства, обіймаючи посаду прокурора, він за неправомірну вимогу обіцяв вирішити питання щодо непритягнення до кримінальної відповідальності і подальше закриття кримінального провадження за фактом розтрати бюджетних коштів, шляхом внесення недостовірних даних до актів приймання виконаних робіт (ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України). Прокурор продовжив свою протиправну діяльність і після звільнення з органів прокуратури України.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого в місті Мелітополі, за оперативного супроводу Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Запорізькій області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1034