Організація замаху на заступника міського голови Черкас – судитимуть ексдепутата Черкаської міськради (ФОТО)
31.03.2021

Прокурорами Офісу Генерального прокурора направлено до суду обвинувальний акт стосовно колишнього депутата Черкаської міськради за закінчений замах на організацію умисного вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю, на замовлення (ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. 4 та п. 11 ч. 2 ст. 115 КК України).

За даними слідства, депутат міської ради через особисту неприязнь запланував організувати вбивство заступника Черкаського міського голови та замовив його виконання іншій особі.

Під час зустрічі зі знайомим він повідомив про свої наміри та попросив підшукати особу, яка згодна виконати вбивство за грошову винагороду в сумі орієнтовно 1500 дол США, яку в подальшому було збільшено до 2500 дол США.

У встановленому законом порядку правоохоронцями проведено імітацію вбивства заступника міського голови з особливою жорсткістю нібито шляхом заподіяння численних ножових поранень. Після цього обвинувачений у м. Черкаси зустрівся зі своїм знайомим та, отримавши підтвердження вбивства, передав йому оплату.

У разі доведення вини, йому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічне позбавлення волі.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 762