Хабар за оформлення контейнерів із товаром - судитимуть двох посадовців Одеської митниці (ФОТО)
30.03.2021

Прокурори Офісу Генерального прокурора завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт стосовно службових осіб територіального підрозділу Держмитслужби за вимагання та одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

За даними слідства, виконувач обов’язків начальника митного посту Одеської митниці Держмитслужби та заступник начальника одного з відділів митного посту вимагали та одержали від представника юридичної особи 2100 дол США за безперешкодне митне оформлення контейнерів з товарами господарського призначення та народного споживання, які юридична особа ввезла на територію України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним слідчим управлінням Державного бюро розслідувань.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 853