Викрито канал контрабанди наркотиків у дитячих товарах до окупованих районів Донеччини (ФОТО)
22.03.2021

За процесуального керівництва Харківської обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом особам за фактом контрабанди сильнодіючих лікарських засобів та особливо небезпечних наркотичних засобів, а також незаконного їх придбання, зберігання, перевезення та збуту (ч. 2, ч. 3 ст. 305, ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, група осіб організувала канал незаконного переміщення до тимчасово окупованих районів Донецької області через територію Російської Федерації наркотичного засобу метадон та сильно діючого лікарського засобу димедрол. Наркотики приховувалися у товарах для дітей – іграшках, колясках тощо та доставлялися під виглядом звичайних побутових посилок через водіїв мікроавтобусів, які здійснюють нерегулярні перевезення пасажирів і товарів до окупованого Донецька. Переміщення заборонених товарів через кордон до РФ здійснювалося у пунктах пропуску «Гоптівка» Харківської області та «Мілове» Луганської області, а до окупованих районів України – через неконтрольовані ділянки державного кордону.

За час документування протиправної діяльності попереджено контрабандне переміщення понад 2 кг метадону та димедролу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Управління СБУ в Харківській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

кількість переглядів: 1314